Praca

BIP

W tym miejscu można dowiedzieć się, czy w danym momencie Muzeum Powstania Warszawskiego poszukuje nowych pracowników.

Muzeum Powstania Warszawskiego poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzątanie powierzchni biurowej, ekspozycji, powierzchni magazynowej oraz WC na terenie biur i ekspozycji
  • dbałość o utrzymanie porządku w ogrodzie i pod Murem Pamięci (prace wymagające wytężonego wysiłku fizycznego)
  • prace porządkowe na terenie MPW i chodników przylegających do posesji
  • inne obowiązki zlecane przez Kierownika Działu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. podstawowe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, dyspozycyjność i chęć do pracy, punktualność
  • dokładność, rzetelność, lojalność
  • sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

  • pracę w prestiżowej instytucji kultury
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • benefity pracownicze (dofinansowanie do karty MultiSport, zwolnienie z opłaty za wstęp na wystawy w polskich muzeach, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do dnia 26.07.2024 r. na adres: Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa, z dopiskiem „ Sprzątacz/sprzątaczka” lub e-mailem: kadry@1944.pl >

Muzeum zastrzega sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczeni adnotacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.”

Kontakt:

Dział Kadr
Muzeum Powstania Warszawskiego
ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa
kadry@1944.pl

Podmiot udostepniający: Muzeum Powstania Warszawskiego

Wytworzył: Jan Ołdakowski

Data wytworzenia: 2023-09-05 12:00

Opublikował w BIP:

Data opublikowania:

Zmodyfikował: Magdalena Czerwińska-Strzelczyk

Data ostatniej aktualizacji: 2024-07-02 12:53:21

Liczba wyświetleń: 6121